• »

Holivudas mirė / Hollywood Ending (2002)

25-05-2016, 16:24TV laidos, Komedija, Romantiniai (Įdėjo: admin)

Velas Vaksmanas - žymus Holivudo režisierius, pelnęs Oskaro apdovanojimus, pastaruoju metu, deja, nykiausiame Kanados užkampyje filmuoja įklotų reklamą. Pasiūlymas statyti naują didelio biudžeto filmą turėtų džiuginti, tačiau filmą kuriančios kompanijos direktorius prieš kurį laiką nuviliojo Velo žmoną.Velas kankinasi dvejonėse – jis norėtų išdidžiai atsisakyti pasiūlymo, bet pasirinkimo jis neturi. Pradėjęs ruoštis filmavimams, Velas apanka...
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Juodojo vanago žūtis / Black Hawk Down (2001)

25-04-2016, 09:27TV laidos, Filmai, Istoriniai, Dramos (Įdėjo: admin)

Amerikos kareiviai iženge i Somali geru ketinimu vedini – tikedamiesi išsaugoti, o ne atimti gyvybes. Taciau purvina ir neaiški Somalio politine situacija – kai del valdžios vienas klanas stoja prieš kita – kareiviai gauna žiauria pamoka, kai netiketai yra sugriaunama ju tiksliai suplanuota misija.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Sulaužytos Gėlės / Broken Flowers (2005)

18-05-2014, 18:07TV laidos, Filmai, Komedija, Mistiniai (Įdėjo: admin)

Užkietėjęs vienišius, ekscentriškas ir liūdnas keistuolis Donas vieną rytą gauna rausvą laišką – pasirodo, jis turi devyniolikmetį sūnų! Visiškai pasimetęs vyriškis neturi net siūlo galo, už kurio galėtų griebtis – laiškas anoniminis, neturintis nei parašo, nei atgalinio adreso. O jeigu imti ir aplankyti visas gyvenimo mylimąsias?
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Meilės trikampis (2013)

29-06-2013, 14:42TV laidos (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Žanras: TV laida
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Kultinis „Meilės trikampis“ po ketverių metų pertraukos vėl grįžta į eterį. Projekto dalyviai pateks į nepaprastus aklus pasimatymus, mat meilės ieškotojų laukia neįtikėtinos pramogos gražiausiose Lietuvos vietose, vandenyje ir net danguje.

Pridėta: 4 laida.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Pasirink Mane (2013)

21-06-2013, 09:16TV laidos (Įdėjo: admin)

Žanras: TV laida
Išleidimo data: 2013

Aprašymas:
Vienas vaikinas ir trisdešimt merginų laukiančių išsvajototo princo. Vaikinas renkasi, o merginos turi teisę atsisakyti. Arba vaikinas išeis iš studijos su nauja pora arba paliks studiją it musę kandęs, o merginų trisdešimtukas lauks kito svajonių vaikino!

Pirmas įspūdis svarbiausias. Pora palikusi studiją ir turi laiko pažinti vienas kitą geriau, o tada jau jiems spręsti ar liks kartu. Azartas, šmaikščios replikos, ir… nuotykis pakeisiantis jūsų gyvenimą! Juk niekada nežinai kur tavęs tyko meilė.

Pridėta: 15 laida.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Kulinarinės Kelionės (2013)

28-05-2013, 20:40TV laidos (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Žanras: TV laida

Aprašymas:
Ką galima pasigaminti važiuojant 50 km/h greičiu ant rikšos, užlipus ant aukščiausio miesto stogo ar plaukiant nuostabia įlanka tiesiog laivo denyje? Taip pat išvysite kaip atrodo tikra vietnamietiška vakarienė kokosų giraitėje. Mokinsimės gaminti egzotiškus saldainius ir lipti į aukščiausią palmę skinti kokosų. Keliausime po skirtingas vietas ir ieškosime Vietname skaniausių spring rolls'ų bei parodysime kaip juos lengvai pasigaminti namuose.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Ūkininkas Ieško Žmonos (2013)

28-05-2013, 20:30TV laidos (Įdėjo: admin)

TV Laida: Ūkininkas Ieško Žmonos
Žanras: Realybės Šou

Aprašymas:
Jau gegužės 27-ąją TV3 televizijos eteryje – premjerinė, įžanginė vasariškiausio projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiojo sezono laida. „Ji bus visiškai kitokia, nei žiūrovai buvo įpratę matyti. Tie, kurie tikisi išvysti tarsi iš lietuvių tautosakos nužengusius valstiečius, tradiciškai įsivaizduojamus kaimo žmones, rytą vakarą besisukančius ūkio darbuose, gerokai nustebs.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Vytautas Šapranauskas "JUODAI KIETAS JUODAI GERAS " Juodojo humoro vakaras (2013)

7-05-2013, 15:56TV laidos (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Režisierius: Vytautas Šapranauskas
Vaidina: Vytautas Šapranauskas

Aprašymas:
V.Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą – be cenzūros

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tikriems anekdotų gerbėjams bus gardesnis nei juodieji ikrai, o dorovingiems šventuoliams – pavojingesnis nei juodligė. Per du mėnesius aktorius ir TV ekranų liūtas aplankys 14 Lietuvos miestų su programa, kurią prifarširavo stipriausiais anekdotais iš savo 30 metų kaupto pokštų lobyno.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Pokalbiai su V Šapranausku (2011)

23-04-2013, 10:30TV laidos (Įdėjo: admin)

Išleidimo data: 2011
Žanras: TV laida
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Ryčio Zemkausko „Pasivaikščiojimai“ su šviesaus atminimo aktoriumi Vytautu Šapranausku. „Man net baisu prisiminti: filmavimas vyko tokiu pat metu, kaip dabar. Tai buvo pavasaris, tik viskas sužaliavę. Kalbėjomės vaikščiodami po Vingio parką. Ilgai Vytą teko įkabinėti sudalyvauti laidoje, jis vis sakė, kad klausinėtojų klausimai vienodi“, - su šypsena prisimena Rytis interviu su V. Šapranausku.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Mano TV3 - Jau 20 metų (2013)

19-04-2013, 08:58TV laidos (Įdėjo: admin)

„Mano TV3. Jau 20 metų!“ – tai specialus televizijos dvidešimtmečio projektas, kviečiantis prisiminti didžiausio atgarsio sulaukusias TV3 laidas ir projektus per dvidešimt televizijos gyvavimo metų. „Anglų kalbos pamokėlės su sesute Barbara“, „Langas į gamtą“, „Akvariumas“, „Dangus“, „Dar pažiūrėsim“, „Nomeda“, „TV Pagalba“ – nostalgiški projektai ir bene kiekvienam pažįstami įspūdingiausi herojai bei istoriniai kadrai.

Laida V.Šapranauskui atminti..
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Puma / The Cougar

16-02-2013, 16:19TV laidos (Įdėjo: admin)

Žanras: Realybės šou
Šalis: JAV
Kino studija: MTV Networks, Next Entertainment, Warner Horizon Television
Kalba: Lietuvių
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Radži Ieško Žmonos

13-01-2013, 19:20TV laidos (Įdėjo: admin)

TV laida: Radži ieško žmonos
Žanras: TV laida

Aprašymas:
Populiarusis dainininkas Radži pasižadėjo, kad sulaukęs dvidešimt septynerių – dvidešimt aštuonerių metų tikrai ves. Ir senelis, turtingasis čigonų baronas iš Charkovo, jam vis primena – jau laikas žvalgytis žmonos.

Pridėta: 17 laida.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Atsargiai Moterys (2013)

10-01-2013, 15:11TV laidos (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Žanras: Humoro laida
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Situacijų šou Atsargiai – moterys! – tarptautinės sėkmės jau sulaukęs projektas, nuo gruodžio prie televizijos ekranų pakviesiantis ir žiūrovus Lietuvoje. Jame besifilmuojančioms aktorėms teks nelengva užduotis – sukurti daugybę skirtingų personažų. Kiekvieną kartą Atsargiai – moterys! žiūrovai pamatys keliolika įvairių, gerą nuotaiką garantuojančių istorijų.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Aukščiausia pavara Indijoje / Top Gear India Special (2011)

6-01-2013, 19:00TV laidos (Įdėjo: admin)

Metai: 2011
Žanras: Komedija / Dokumentika / TV laidos
Šalis: Didžioji Britanija
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Tai speciali kultinio šou „Aukščiausia pavara" laida, nufilmuota Indijoje. Kaip vyriškai britų trijulei seksis nepažįstamoje šalyje skleisti žinias apie D. Britanijos verslą? Neįtikėtini kultūriniai, kalbos ir transporto skirtumai, negirdėtų faktų atradimai ir vyriški nuotykiai prasideda!
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Aukščiausia pavara (18 sezonas) / Top Gear (season 18)

24-12-2012, 13:19TV laidos (Įdėjo: admin)

Metai: 2002-????
Žanras: Komedija | Pokalbių Šou
Studija: British Broadcasting Corporation (BBC)
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Top Gear is one of the most popular shows in the UK and the most popular car show "...in the world!" It is presented by Jeremy Clarkson, Richard Hammond and James May, with special appearances from the tame racing driver, The Stig.

Pridėta 1.serija: Lietuvių kalba
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
Atgal 1 2 3 4 5 Toliau

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .